Zapowiedź książki "Wojna w blasku dnia, tom 1"

3/02/2013

Nie pamiętam, żebym na jakąś książkę czekał z taką niecierpliwością!

Panie i Panowie - "Wojna w blasku dnia"!


Kto wydaje? - Fabryka Słów

Premiera? - 03 kwietnia 2013
Strony: 680

"Podczas Nowiu na świat wychodzą demony

Wojna w blasku dnia wciąga czytelników w świat otchłani i mroku. Ludzkość ma trzydzieści dni, aby przygotować się do kolejnego ataku. Miesiąc, to zbyt mało, by uchronić wioskę.

Arlen i Jardir byli kiedyś jak bracia. Teraz stali się rywalami. Otchłańce szykują atak i tylko dwóch mężczyzn może im stanąć na drodze, pod warunkiem, że opanują demony, które czają się w ich sercach.


Peter V. Brett jest dziś tak rozpoznawalnym autorem jak George R. R. Martin, Robert Jordan i Terry Brooks. Powieści z cyklu demonicznego – Malowany człowiek, Pustynna włócznia i Wojna w blasku dnia podbiły już księgarskie rynki całego świata."Należy jednak pamiętać, że to nie wszystko! Po tejże lekturze czeka jeszcze Księga 2!

Jeśli ktoś nie zna autora i jego twórczości, to gorąco polecam! Może komuś pomoże popełniona przeze mnie jakiś czas temu recenzja zbioru opowiadań Bretta - [tutaj].

Już niebawem, jeszcze troszeczkę...

Zobacz także:

2 komentarze

 1. Ja również nie mogę się doczekać. Lektura "Pustynnej włóczni" pozostawiła we mnie ogromny niedosyt :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już dwukrotnie przeczytałem wszystkie książki Bretta... Nie wiem czy wiesz - saga o Malowanym Człowieku ma mieć 5 tomów, czyli na polskie 10 książek zapewne, gdyż Malowany Człowiek i Pustynna Włócznia u nas zostały podzielone na 2 osobne książki, natomiast w oryginale były zamknięte w pojedynczych wydaniach.

   Tak btw. Malowanym Człowiekiem pobiłem mój życiowy rekord, jeśli idzie o tempo czytania :) Gdy tylko dostałem oba tomy, przeczytałem te ok. 800 stron w jedną noc - nie śpiąc w ogóle :P

   Usuń