Nowy miesięcznik - Głos Fantastyki #02

3/11/2013

Miło nam poinformować, że drugi numer pisma internetowego "Głos Fantastyki" jest już dostępny!

Znajdziecie w nim mnóstwo tekstów dotyczących fantastyki, czy to publicystyki czy też opowiadań. Gazeta jest całkowicie darmowa, a możecie ją ściągnąć aż w trzech formatach z poniższej strony:

Po wydaniu numeru pierwszego postanowiliśmy przyczynić się do tworzenia tego projektu i w taki sposób Zerr został redaktorem oraz ilustratorem. 

Od tej pory na jego barki spadła fucha poprawiania nadesłanych tekstów prozatorskich oraz ozdabianie ich swoimi rysunkami. Co, w gruncie rzeczy, było nawet przyjemnym zajęciem :)W drugim numerze GF możecie przeczytać między innymi:
wywiad z Dominikiem Rettingerem, felieton Dariusza Domagalskiego, tekst Doroty Kuśmirek-Wrzos oraz fragment z antologii opowiadań autorstwa Jakuba Żulczyka. Poza tym porcja prozy, no i dużo recenzji książkowych związanych z szeroko pojętą fantastyką, w tym też sporo naszych :)

Cóż, pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich do sięgnięcia po nowy numer Głosu Fantastyki oraz do polubienia fanpage'a na Facebooku. Będziemy wdzięczni za każdą opinię na temat gazety, gdyż chcemy stale ją udoskonalać :)

Zobacz także:

2 komentarze

  1. Bardzo się ciesze, ze taka gazeta powstała. Chetnie bede czytac.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super :) Każdy nowy czytelnik mile widziany :)

      Usuń