Zapowiedź książki "Bransoletka z kości"

1/27/2014

14 luty 2014

Poznajcie Solveig, niespełna piętnastoletnią dziewczynę z rodu Wikingów, której hartu ducha i wiary w siebie pozazdrościć mógłby niejeden wojownik. 

Wyruszcie wraz z nią w pełną niezwykłych przygód i niebezpieczeństw podróż, podczas której Solveig będzie musiała zmierzyć się z własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Wraz z nią odkryjecie drzemiące w ludziach życzliwość i okrucieństwo, spotkacie niespodziewanych przyjaciół i wrogów. Odkryjecie Europę na początku II tysiąclecia, w której ideały ścierają się z interesami, a wiara z powątpiewaniem. Kupieckimi szlakami wschodniej Europy przemierzycie lądy, morza i rzeki ku Bizancjum – jednej z najwspanialszych metropolii ówczesnego świata. 

Czy Solveig uda się osiągnąć upragniony cel podróży? Czy poszukiwanie szczęścia nie okaże się jedynie pogonią za mrzonkami? Czas wyruszać!

Chętnie sięgnęłabym po tę książkę, gdyż motyw wikingów jest dla mnie bardzo interesujący. Obietnica odkrycia Europy na początku II tysiąclecia również jest bardzo kusząca. Szkoda tylko, że okładka taka jakaś nijaka, zwłaszcza te czcionki...  

Zobacz także:

3 komentarze

  1. Lubię motyw Wikingów ale mam nadzieję że nie będzie to coś w stylu sagi "Wybranków Bogów" :-) Bardzo lubię książki Coulter oraz Lindsey o wikingach :-)

    Pozdrawiam
    http://mbzapisanekartki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje się, że to coś innego niż do tej pory. Baardzo chętnie bym ją przeczytała :D

    OdpowiedzUsuń