Zapowiedź książki "Królestwa Nashiry. Miecze buntowników"

1/16/2014

21 luty 2014

Kontynuacja przygód Talithy, córki hrabiego Królestwa Lata i losów Nashiry – mitycznego świata, któremu grozi zagłada.

We wszystkich czterech królestwach Nashiry wybuchają bunty niewolników, których nie jest w stanie stłumić wojsko dowodzone przez ojca Talithy,  okrutnego hrabiego Megassę. 

W tym czasie Talitha wraz z Saiphem, swoim niewolnikiem i zarazem przyjacielem, odnajduje mężczyznę o imieniu Verba, który wie, jak uchronić Nashirę przed zagładą. Ale Verba jest obojętny na los Nashiry i ucieka w kierunku nieznanych ziem, podczas gdy Talitha i Saiph walczą u boku buntowników w wojnie, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej krwawa. 

Wkrótce Talitha będzie musiała dokonać niezwykle trudnego wyboru: szukać Verby czy walczyć u boku rebeliantów, stając w szranki ze swoją rasą i przeszłością.

 Ostatnim czasem coraz częściej występuję taka sytuacja, że wychodzi kontynuacja, a ja nawet pierwszego tomu nie czytałam! Dlatego zdaję się na waszą opinię - myślicie, że warto zaczynać tą serię? Sięgniecie po "Miecze buntowników"?

Zobacz także:

4 komentarze

 1. Nie miałam pojęcia co do istnienia tej książki :3
  Dobrze, że dodałaś zapowiedź! Skuszę się na pewno ! :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  http://natalax3recenzje.blogspot.com
  Miło mi będzie gdy zaobserwujesz mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakoś nie kojarzę tej pozycji, muszę się nią bardziej zainteresować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta seria wydaje się być bardzo ciekawą. Muszę sięgnąć po pierwszy tom :)
  Pozdrawiam

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam całe 9 książek o Świecie Wynurzonym i bardzo mi się podobały, więc chętnie sięgnę i po tę serię, ale(!) gdy będę mieć pewność, że jest ona skończona. Nie cierpię przerywać historii przed końcem, bo kontynuacja dopiero się pisze. Aczkolwiek nie wątpię, że warto będzie po "Królestwa Nashiry" wyciągnąć łapska ;)

  OdpowiedzUsuń