Zapowiedź książki "Przypływ"

1/08/2014

31 styczeń 2014

Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy…
Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Hary Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania.
 
Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę.
Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.
Miałam już okazję zapoznać się z pierwszym tomem tej trylogii, moją recenzję znajdziecie >TUTAJ<. Jestem zainteresowana "Przypływem", zwłaszcza, że wydawnictwo przerosło samych siebie z tą wspaniałą okładką :)

Już teraz można zapoznać się z fragmentem tej książki! \
Obejmuje on prolog i pierwszy rozdział :)

Zobacz także:

4 komentarze

 1. Ciekawie w takim razie się zapowiada! :-)
  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie przede mną tom pierwszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka doprawdy urzekająca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta seria jeszcze przede mną, ale muszę przyznać, że ciekawie brzmi, no i ta okładka rzeczywiście świetna *.*

  OdpowiedzUsuń