Zapowiedź serialowej adaptacji książki Beta

12/25/2013ABC podjęło współpracę z Chrisem Weitz’em („Był sobie chłopiec”), Marty Bowen i Wyck’iem Godfrey’em przy projekcie serialowej adaptacji pierwszej części serii YA  „Beta”, autorstwa Rachel Cohn.
Marty Bowen, Wyck Godfrey, Larry Gilbert, Chris Weitz, Andrew Miano i Paul Weitz – zajmą się produkcją wykonawczą. Pilot ma się pojawić na przełomie roku 2014/2015.

Elizję stworzono po to, by służyła mieszkańcom Dominium, rajskiej wyspy, na której mieszkają najbogatsi ludzie na Ziemi. Szesnastolatka jest klonem bez emocji, które mogłyby ją odrywać od bycia opiekunką dzieci gubernatora.
Kiedy jednak spotyka Tahira, wspaniałego, enigmatycznego młodzieńca, pochodzącego z jednej z najbardziej wpływowych rodzin, niespodziewane emocje zaczynają pojawiać się w jej umyśle. Elizja nie rozumie, co się z nią dzieje, nie wie, jak sobie radzić z czymś, czego nigdy się nie spodziewała.
Jeżeli inni dowiedzą się o tym, że Elizja potrafi kochać, czeka ją przerażający los. Ale pożądanie do Tahira jest zbyt silne, by móc je ignorować. Gdy okrutny los ich rozdziela, dziewczyna postanawia uciec, bez względu na koszty!

Zobacz także:

7 komentarze