Zapowiedź książki "Zagrożeni"

12/31/2013

5 luty 2014

Zrozpaczona i wściekła, ciągle zagrożona ze strony nieznanego szpiega w Cymerii, Allie Sheridan zaczyna tracić grunt pod nogami.

Zagrożeni - trzecia książka z serii "Nocnej Szkoły", pokaże nam, że nie tylko bohaterowie są zagubieni - dosłownie wszystko się rozpada. Uczniowie nie rozumieją, co się dzieje, nauczyciele zwracają się przeciwko sobie i nawet niezachwiane dotąd zasady tracą swą moc.

Kiedy Nathaniel ujawnia swój plan, Isabelle zaczyna tracić kontrolę nad Cymerią, Nocną Szkołą i całej organizacją.

Każdy zaczyna popadać w paranoję, podejrzliwości nawet wśród przyjaciół sięga zenitu. Panuje wszechobecny chaos. Powstaje nowa Zasada: Każdy jest winny, póki nie udowodni, że jest inaczej. Nie potrzebne są dowody czy nawet procesy, żeby zostać skazanym.


Nikt nie jest bezpieczny.
Tym razem Nathaniel nie ma wiele do roboty. 
Tym razem najbardziej skrzywdzi najbliższy przyjaciel.


Co myślicie o tej serii? "Wybrani" bardzo mi się spodobali, ale nie czytałam jeszcze "Dziedzictwa" więc pewnie trochę czasu minie nim sięgnę po "Zagrożonych". A jak jest z wami? :)

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Ja mam ogromną chęć od razu sięgnąć po "Zagrożonych" :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw trzeba zabrać się za "Wybranych" ;))
  Ale moim zdaniem to okładka "Zagrożonych", jest najlepsza z całej trójki ;DD

  OdpowiedzUsuń
 3. "Dziedzictwo" już za mną, więc nie mogę się doczekać, aż przeczytam "Zagrożonych". Mam nadzieję, że poziom będzie utrzymany i niektóre postaci poprawią się.. W ogóle to szkoda, że został tylko jeden model z poprzednich okładek. Chyba, że ten w ciemnej koszuli to ten sam tylko coś mu z twarzą zrobili..

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się wręcz doczekać tej części *o* Dziedzictwo było takie aww i jeszcze się tak skończyło, że po Zagrożonych polecę od razu po premierze do księgarni :D.

  OdpowiedzUsuń