A może nad morze? Z książką 2, czyli spotkanie blogerów!

7/10/2014

Bardzo nam miło pochwalić się, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu blogerów w Sopocie! Wrażeń było co niemiara! Nowe znajomości, nowe książki, przyjemna atmosfera w kręgu moli książkowych oraz autorów! Można by tak wymieniać, ale zamiast tego zapraszamy was serdecznie do obejrzenia naszej video relacji z tej imprezy. Filmik jest dość długi, ale naprawdę polecamy zajrzeć :) Przede wszystkim - być może dzięki temu i wy pojawicie się w przyszłym roku! Kto wie? ;)

A do tegorocznych uczestników - wielkie dzięki za obecność, uśmiech i pozytywne nastawienie. Naszej opinii nie będziemy wyrażać w formie tekstowej, bo większość najważniejszych przemyśleń zawarliśmy w nagraniu, ale jeszcze raz dzięki za spotkanie! Przede wszystkim na uznanie zasługują nasze organizatorki Beata oraz Beata :) Bez nich nie byłoby tej imprezy, nie moglibyśmy się spotkać w tak wielkim gronie, no i - oczywiście - nie przywieźlibyśmy do domów tych ogromnych stosów książek! Ściskamy i do zobaczenia za rok, prawda? ;)

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Zachęciliście mnie do pojawienia się za rok :) Obym tylko nie miała w tym czasie sesji ani praktyk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde tak daleko, ale wyglądało superancko, zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wam to wyszło. :) Było o wiele za głośno, mam nadzieję, że może za rok uda nam się porozmawiać. Teraz nawet okazji nie było, bo siedzieliśmy na przeciwstawnych krańcach stołu. Ale Beaty mają wyjątkowy dar organizacji i na pewno coś wymyślą, żeby znaleźć cichsze miejsce. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chomik Edward jest rewelacyjny :) Do zobaczenia za rok - może mi się wreszcie uda z Wami pogadać..

  OdpowiedzUsuń
 5. Macham do Was, widzicie? :) Mnie się również bardzo podobało, chociaż przyznam szczerze, że ta Zatoka Sztuki mi trochę "nie pasi" i ceny straszne :( i głośno strasznie :( Może namówić Beaty aby w przyszłym roku zorganizowały to na przykład w kawiarni Literackiej w Gdańsku, miły cichy lokalik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze chcę pojechać na jakieś spotkanie, ale nigdy nie wiem kiedy one są :/
  Ale w takim razie może dam radę w przyszłym roku :D

  OdpowiedzUsuń