Trailer książki "Michael Vey 2. Bunt"

7/10/2014

Kontynuacja powieści przygodowej o nadziei, lojalności, odwadze i miłości syna do matki. Michael Vey rozkochał w sobie tysiące amerykańskich nastolatków oraz ich rodziców i nauczycieli.

"Niektórzy ludzie rodzą się mądrzy, inni piękni.
Ja urodziłem się z elektryczną mocą.

Zostałem stworzony przez Korporację Elgen, która teraz ma zamiar mnie zniszczyć. Jednak porywając mi matkę Michaela posunęli się o krok za daleko.

Na szczęście mam przy sobie przyjaciół, którzy posiadają moce – mogą rzucać piorunami, resetować ludziom umysły, widzieć przez ściany i uśmierzać ból. Razem stanowimy silną i nierozłączną drużynę."Chcę przeczytać Michaela Veya: Bunt, bo lubię takie klimaty - podobają mi się moce, które posiadają bohaterzy książki :D

A wy dlaczego chcecie przeczytać, bądź właśnie nie chcecie przeczytać o buncie Michael'a Vey'a?

Zobacz także:

3 komentarze

  1. Nie czytałam pierwszej części, bo w sumie nawet o niej nie słyszałam. Ale może jak ją kiedyś zauważę w sklepie to i kupię :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo bym chciała przeczytać, ponieważ marzą mi sie podobne moce i jestem ciekawa przygod tej grupki osoób. Tylko ja musze przeczytac jeszcze pierwsza czesc. Recenzowalas ja moze? Gdybys mogla podaj mi link do tej recenzji, z gory Ci bardzo dziekuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. @Alice booksloovers: Proszę bardzo - http://www.recenzjum.pl/2013/04/przedpremierowa-recenzja-ksiazki_11.html :)

    OdpowiedzUsuń