Zapowiedź książki "Angelfall. Penryn i Świat Po"

3/13/2014

 9 kwietnia 2014

W kontynuacji bestsellerowego thrillera fantasy Angelfall niedobitki ocalałe z anielskiej apokalipsy zaczynają organizować się na gruzach cywilizacji. 

Grupa ludzi porywa Paige, siostrę Penryn, biorąc ją za jednego z potworów; kończy się to masakrą. Paige znika. Ludzie są przerażeni.

Penryn przemierza ulice San Francisco, szukając Paige. Dlaczego miasto zupełnie opustoszało? Gdzie się podziali mieszkańcy? Poszukiwania zaprowadzą Penryn w samo centrum tajnej operacji aniołów, gdzie będzie miała okazję uchylić rąbka ich tajemnicy i zrozumieć, do jak przerażających czynów są gotowe się posunąć.

Tymczasem Raffe próbuje odzyskać swoje skrzydła. Bez nich nie powróci do społeczności aniołów, ani nie zajmie należnej mu pozycji jednego z przywódców. Jakiego dokona wyboru, rozdarty między tęsknotą za skrzydłami, a pragnieniem zapewnienia Penryn ochrony?

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Na razie muszę dorwać pierwszą część :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno nie jest to książka dla mnie, ale nie wiem, czy nie przełamię się i nie sięgnę po nią z czystej ciekawości. Pierwsza część wywarła na mnie kiepskie wrażenie, za dużo romansowych wstawek a zbyt mało akcji.Nie lubię się umartwiać, ale w sumie znam autorów, którzy potrafią się rozkręcić z czasem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać premiery :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wierzę, że ta okładka aż tak się różni od zagranicznej O_O

  OdpowiedzUsuń