Zapowiedź książki "Polowanie"

3/07/2014

28 marca 2014

JESTEŚ ŁOWCĄ ALBO ZDOBYCZĄ

Nie wolno się pocić. Nie wolno się śmiać. Nie wolno ściągać na siebie uwagi. I przede wszystkim, cokolwiek się robi, nie wolno zakochać się w jednym z nich.


Gene różni się od swoich rówieśników. Nie potrafi biegać szybko jak błyskawica, słońce mu nie szkodzi, nie dręczy go również żądza krwi. Gene jest człowiekiem i zna zasady. Trzeba ukrywać prawdę. To jedyny sposób, żeby zachować życie w świecie nocy – świecie, gdzie ludzie stanowią przysmak i poluje się na nich dla krwi.


Kiedyś było nas więcej. Bez wątpienia. Nie tylu, żeby wypełnić stadion czy salę kinową, ale na pewno więcej niż teraz. Po prawdzie sądzę, że nikt już nie został. Oprócz mnie. Tak to jest z rzadkimi okazami. Są wysoko cenione i pożądane. I dlatego wymierają.

Zobacz także:

10 komentarze

 1. Tajemnicza zapowiedź książki, która pobudza ciekawość. Zdecydowanie, kiedy tylko nadarzy się taka okazja, najpewniej sięgnę i po "Polowanie" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już ją mam na liście 'Chcę koniecznie!' :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tajemnicza, oryginalna, interesująca i przede wszystkim inna! Czego więcej trzeba?Z niecierpliwością będę odliczać dni dzieląca mnie od jej przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo ciekawie. Na pewno po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Następna książka o wampirach...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się bardzo ciekawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że z chęcią przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. tylko czekam aż wpadnie mi w ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To może być naprawdę ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń