Zapowiedź książki "Topaz i Róża. Dwie królowe"

2/20/2014

 21 luty 2014

Przeznaczenie jednej osoby może zmienić cały świat. Nadzieja może zmienić się w rewolucję. Jesteś pewien, że świat wokół ciebie nie skrywa żadnych tajemnic? Co jeśli twój los był ci pisany przed twoimi narodzinami? Wyścig o koronę właśnie się rozpoczął. Już niedługo nadzieję zastąpi rewolucja. Dwie dynastie. Dwa królestwa. Dwie władczynie. I przeznaczenie, które może zmienić cały świat.


„Nasi ludzie uśmiercili najbliższego doradcę Teroliana – jasnowidza. Zabili go podczas drugiego dnia oblężenia, Panie. Nim wyzionął ducha, powtórzył słowa przepowiedni, którą jeszcze przed naszym przybyciem głoszono w Norhanku. Lord spojrzał na jego oblicze ze zgrozą w swych przekrwionych oczach. – Mawiają… I wierzą, że sam Terolian nigdy nie obejmie tronu. Wierzą jednak, że powróci jego dziedzic wraz z sygnetem… Wierzą, że dynastia naszego króla przeminie, a ów dziedzic zostanie koronowany na monarchę państw dawnej unii. Lord nic nie wyrzekł. Jedynie z tą samą zgrozą patrzył w jego oczy.”

Zobacz także:

6 komentarze

 1. Brzmi dosyć ciekawie. Może będzie warta zaangażowania portfela :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale mnie zaintrygował mnie opis :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się interesująco :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka wydaje się być bardzo intrygująca, a i okładka niczego sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O książce pierwszy raz słyszę, ale okładka jest intrygująca. Opis trochę tajemniczy, a więc poczekam na opinie i recenzje innych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie Cię zapraszam na moje nowe wyzwanie - Motyw zdrady w literaturze - http://hugekultura.blogspot.com/2014/02/wyzwanie-czytelnicze-motyw-zdrady-w.html

  OdpowiedzUsuń