FantastykaPolska znowu nadaje!

5/20/2014


Fantastykapolska.pl znowu nadaje!
Z radością informujemy, że Recenzjum nawiązało współpracę z bardzo interesującym portalem, na którym możecie znaleźć zatrzęsienie zupełnie darmowych tekstów znanych autorów! Opowiadania, a nawet i powieści z pogranicza fantastyki na wyciągnięcie ręki w wersjach elektronicznych! [Tutaj!] Nic, jak tylko brać pełnymi garściami! W rozwinięciu posta znajdziecie także notkę z najnowszymi publikacjami zamieszczonymi na stronie. Polecamy!Otrzymujecie szczególne uaktualnienie biblioteki tekstów, i to co najmniej z trzech powodów.

Po pierwsze tekstów jest więcej, niż zazwyczaj. W pakiecie znajdują się bowiem aż trzy powieści i trzy opowiadania.
Po drugie prezentujemy niedostępne do tej pory w wersji elektronicznej utwory zmarłego w styczniu tego roku Bronisława Kijewskiego, który pomimo ciężkiej choroby zgodził się udostępnić zawartość wydanego w latach osiemdziesiątych zbioru opowiadań zatytułowanego „Progi tolerancji”. Zeskanowaliśmy te teksty, skonwertowaliśmy i z wielką dumą prezentujemy dzisiaj pierwsze trzy z dziewięciu utworów, jakie trafią w najbliższych tygodniach na www.fantastykapolska.pl.
Po trzecie wreszcie, dzięki współpracy z portalem www.bookrage.org mamy przyjemność przedstawić dwie powieści przedwojennego mistrza grozy, Stefana Grabińskiego oraz drugi tom Trylogii Księżycowej Jerzego Żuławskiego, zapraszając jednocześnie na tę zaprzyjaźnioną z naszą biblioteką stronę po kolejny pakiet e-booków, tym razem kryminałów, wśród których znajdziecie autora z naszej biblioteki.
Oto lista proponowanych w tym tygodniu tytułów

Bronisław Kijewski:
- Progi tolerancji
- System
- Wiara w człowieka
Stefan Grabiński:
- Cień Bafometa
- Wyspa Itongo
Jerzy Żuławski
- Zwycięzca

Zobacz także:

2 komentarze