Gra planszowa - Mundialito

5/14/2014

Niezwykła gra planszowa – doskonała rozrywka i wielkie emocje!
Wszystko jest możliwe dopóki… kostka w grze!

Gra „Mundialito” to:

- emocjonująca rywalizacja – zaskakujące rozstrzygnięcia

- wiele godzin wspaniałej rozrywki
- proste zasady
- różne poziomy zaawansowania i tryby rozgrywki
- frajda dla małych i dużych graczy
- walory edukacyjne – dzieci poznają flagi i nazwy państw

Wiek graczy: 5-105 lat
Liczba graczy: 1-6

Czas gry: 20-50 minut (w zależności od typu rozgrywki)

Dla kogo jest ta gra?

Brazylia, Argentyna, Hiszpania a może… Polska? Który zespół sięgnie po mistrzostwo? Wybierz ulubione drużyny i zacznij zabawę. Komu uda się wyjść z grupy, kto będzie miał najwięcej szczęścia w losowaniu, który zespół sprawi największą niespodziankę? Tu wszystko jest możliwe! Czeka Was świetna zabawa i niesamowite emocje.
Baw się z dzieckiem
Oderwij dziecko od komputera, bawcie się razem rywalizując o tytuł najlepszej drużyny na świecie. Wspólnie z Twoją pociechą spędzicie niezapomniane chwile. „Mundialito” to nie tylko świetna rodzinna rozrywka, ale także edukacja – Twoje dziecko szybko nauczy się wyglądu flag i nazw krajów, które znalazły się w grze. Dzięki mechanizmowi gry i analizie wyników, najmłodsi rozwijają także podstawowe umiejętności matematyczne.

Zaproś do gry przyjaciół
„Mundialito” to również świetna rozrywka dla młodzieży i dorosłych. Otwórz pudełko i puść kości w ruch, a gra stanie się nieodłącznym elementem każdej imprezy i spotkania z przyjaciółmi. W rozgrywce może brać udział nawet 6 osób. Różne warianty gry pozwalają na dostosowanie jej do upodobań uczestników oraz okoliczności. Emocje jakie towarzyszą  zabawie rozkręcą każde spotkanie. Wyobraźnia graczy dopowie przebieg meczów i strzelców bramek.
Graj sam
W tą grę możesz bawić się również sam. Jeśli futbol jest Twoją pasją, musisz mieć „Mundialito”. Komputer czy konsola nie dadzą Ci takiej frajdy. Nieoczekiwane rozstrzygnięcia – tu nie ma schematów i gotowych scenariuszy, każda rozgrywka jest inna. Twoja wiedza o piłce i wyobraźnia pomogą dopisać do wyniku to, co mogło wydarzyć się na boisku.

Serdecznie polecamy grę!
Można ja zakupić [tutaj].
A już wkrótce recenzja!

Zobacz także:

0 komentarze